Projekt Kolem mě

12.08.2018

Ukončení projektu 7.c, 8.c a 9.c Kolem mě. Žáci pracovali ve smíšených skupinkách v pátky během května a června 2018. Skvělá práce, a výsledky si můžete prohlédnout sami :)

Pozvánka

Jedna skupinka vytvořila úhloměr na podlaze u dveří 6.C. Mladší žáci se mohou naučit na kolik stupňů otevřeli dveře.

Další skupince se nelíbily lavičky před školou tak to chtěli změnit. Vše si byli domluvit na radnici Městské části Brno Židenice s panem místostarostou, nakoupili barvy a už jim nic nebránilo v realizaci jejich nápadů.

Holky se rozhodly ušít polštáře do tříd aby se jim lépe o přestávkách odpočívalo. Nakonec ušily kolem 40 polštářů s použitím 3 šicích strojů.

Další skupinka obnovila bylinkové záhonky.

Skupinka kluků umělců vytvořila obří křídla a následně je upevnila na dvůr školy. Zájemci se u nich mohou vyfotit.

Další skupinka připravila občerstvení a to po domluvě odnesla na společný sedánek do Domova seniorů na Nopovu.

Skupina s projektem Dítě v nás o setkávání seniorů a dětí z domovů a Klokánků se svým projektem dokonce vyhrála i 3. místo v celorepublikové soutěži Innovative Kid.

Bylo a bude toho ještě o hodně víc. Sledujte web a FB :)